Współpraca

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Billon to polska, prężnie rozwijająca się firma, która rewolucjonizuje rynek płatności.
  • Nasi pracownicy to wysokiej klasy fachowcy z wieloletnim doświadczeniem oraz pasją do działania.
  • Doskonale znamy sektor i stale obserwujemy panujące w nim trendy.
  • Łatwo i szybko dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Nasz system w pełni spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.
  • Billon jest zarządzany w sposób nowoczesny, przez doświadczonych managerów.
  • Gwarantujemy szybką implementację naszego rozwiązania w Twoim sklepie, fundacji czy blogu.

 

Zainteresowany współpracą z nami?
Wybierz kategorię, która Cię dotyczy i sprawdź, jak możemy pomóc:

Zapytanie Ofertowe

Zapytanie ofertowe z dn. 25 maja 2016 r. do złożenia oferty na wykonanie usługi badawczo-rozwojowej w Projekcie „Automatyzacja procesów obsługi umów dla pracowników tymczasowych dzięki zintegrowanemu przetwarzaniu danych i płatności wykorzystując technologię Blockchain w oparciu o technologię Billon” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Priorytet I: Wykorzystanie działalności badawczo-rozwojowej w gospodarce, Działanie 1.2: Promowanie inwestycji przedsiębiorstw w badania i innowacje

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Zapytanie Ofertowe.pdf

PRZETARG z dnia 23.09.2015

Na udział w pracach badawczo rozwojowych

W ramach realizowanego Projektu pt. „Innowacyjny rozproszony system core bankigowy przeznaczony do płatności w grach i za treści multimedialne, w tym dla osób wykluczonych finansowo”, dla którego Zamawiający ubiega się o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój Działania 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” POIR w 2015 r. (Konkurs 1/1.1.1/2015).

PRZETARG z dnia 23 09 2015.pdf

Załącznik 1 do przetargu z dnia 2015 09 23 - prace badawczo rozwojowe.pdf

Załącznik 2 do przetargu z dnia 2015 09 23 - prace badawczo rozwojowe.pdf

Ogłoszenie wyników Przetargu z dnia 23.09.2015

Na udział w pracach badawczo rozwojowych

W ramach realizowanego Projektu pt. " Innowacyjny rozproszony system core bankingowy przeznaczony do płatności w grach i za treści multimedialne, w tym dla osób wykluczonych finansowo", Poddziałania 1.1.1 "Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa" POIR w 2015 r. (Konkurs 1/1.1.1/2015).

PRZETARG z dnia 20.05.2015

Na udział w pracach badawczo rozwojowych

W ramach realizowanego Projektu pt. "Badania, z wykorzystaniem platformy Billon, nad uniwersalnym system płatności w grach oraz dystrybucji treści dla wszystkich grup społecznych w tym niewidomych, niedowidzących i osób wykluczonych ekonomicznie", dla którego Zamawiający ubiega się o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój Działania 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” POIR w 2015 r. (Konkurs 1/1.1.1/2015).

Przetarg z dnia 2015 05 20 - prace badawczo rozwojowe.pdf

Załącznik do przetargu z dnia 2015 05 20 - prace badawczo rozwojowe.pdf

Ogłoszenie wyników Przetargu z dnia 20.05.2015

Na udział w pracach badawczo rozwojowych

W ramach realizowanego Projektu pt. "Badania, z wykorzystaniem platformy Billon, nad uniwersalnym system płatności w grach oraz dystrybucji treści dla wszystkich grup społecznych w tym niewidomych, niedowidzących i osób wykluczonych ekonomicznie", dla którego Zamawiający ubiega się o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Działania 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” POIR w 2015 r. (Konkurs 1/1.1.1/2015).

 

Rozwijaj się z nami!

Billon to prosty i niewymagający wysiłku i eksperckiej wiedzy sposób na wzrost przychodów z Twojej działalności, bądź początek zarabiania na swojej obecności w Internecie. Dzięki bezprowizyjnemu, szybkiemu i bezpiecznemu systemowi płatności, ani Ty ani Twoi Klienci, czy fani, nie będziecie musieli martwić się brakiem gotówki czy dostępu do Internetu.

Billon działa niezależnie od operatorów komórkowych, rodzaju działalności czy urządzenia, na którym jest zainstalowana aplikacja.

Billon to metoda płatności, którą możesz wprowadzić w swoim sklepie stacjonarnym, internetowym, na blogu, na stronie fundacji, przy użyciu telefonu, tabletu, czy komputera. W punkcie fizycznym będziesz mógł odbierać płatności nawet bez dostępu do Internetu.

Billon to najbardziej przystępne i uniwersalne narzędzie płatnicze, a co najważniejsze, w pełni bezpieczne.

 

Bycie partnerem billon to możliwość rozwinięcia usług i produktów Twojej firmy.

W dobie powszechnego dostępu do Internetu rozwój aplikacji mobilnych nabiera tempa i sam możesz zauwazyć, że Klienci coraz częściej używają ich podczas robienia zakupów. Korzystając ze wsparcia ekspertów Billon, możesz wzbogacić swoją wiedzę, by wprowadzić swoja firmę do świata przyjaznego Klientowi.

 

billon - wspolpraca

 

Jeśli jesteś sprzedawcą i chciałbyś przyjmować bez ograniczeń płatności cyfrową gotówką, albo prowadzisz bloga i zastanawiasz się na zbieraniu symbolicznych datków od swoich czytelników, wystarczy pobrać aplikację billon oraz wybrać jednego z agentów rozliczeniowych. Agent rozliczeniowy umożliwi zamianę cyfrowej na papierową powyżej 10 000 zł.

 

 

 

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda integracja systemu, zapraszamy do zakładki Dla Programistów.

 

Czekamy by Ci pomóc

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem, lub masz więcej pytań, wypełnij poniższy formularz, z ktoś z Billon skontaktuje się z Tobą.

 

maciek

  

Możesz także skontaktować się bezpośrednio z nami  

Maciej Łuczak  

wspolpraca@billon.info  

Formularz kontaktowy

Dodaj zdjęcie do swojego opisu (jpg, png, max 1MB, opcjonalne)

BETA